Par mani

Style by me! <3

Skaistumkopšana iet roku rokā ar radošumu, izdomu, pacietību un punktualitāti - tā ir garantija, ka rezultāts būs skaists. :) Un ir liels prieks, ka šīs īpašības piemīt arī man... :) 

Mēs meistari esam kā tādi īpašie skaistuma psihologi, jo īpaši līgaviņām un man ir patiess prieks būt līdzās Jums tik īpašā notikumā, parūpēties par Jūsu labsajūtu visas dienas garumā un ja nepieciešams uzmundrināt un nomierināt... 

Nu jau 5 gadus darbojos skaistumkopšanas sfērā, kā Make Up māksliniece, Stiliste un Skropstu pieaudzēšanas meistare. :) Un nu piedāvāju arī saviem klientiem Gelish manikīra un pedīkīra pakalpojumus. :) 

Mana meistares veiksmes atslēga ir emocionāla inteliģence un smalkjūtība. Man ir ļoti svarīgi, lai Jūs būtu apmierīnāts ar paveikto darbu un lai kopā pavadītais laiks būtu mierpilns, relaksējošs un jauks Jums. 

Savā  hobijā esmu nedaudz perfekcioniste. :)) Tas ir darbs, kura laikā vienkārši ''pazūdu'' mākslas pasaulē un strādāju ar visu sirdi un dvēseli...

Manas dzīves virzītājspēks ir MĪLESTĪBA dzīvot un dāvāt to citiem. :) Arī mans hobijs ir mana mīlestība un es to dāvāju Jums! :) 

Mana iedvesma ir mūzika... Mūzika ar skaistiem, mīļiem, mīlestības pilniem vārdiem! 
Arī to dāvāju Jums...  

Mīlestības šūpuļdziesmas... <3

Skaistuma māksliniece,
Elīna Ivickaite

_________________________________________________________________________________

Sertifikāti un Diplomi